Bir ilham kaynağı olarak geniş bir montajcı ve son kullanıcı yelpazesinin kalite gereksinimlerine sahip olan GoodWe, 2019’un başlangıcında yepyeni XS konut invertörünü tanıtmaktan memnuniyet duyar

Kuruluşundan bu yana, GoodWe yüksek kaliteli konut solar invertörlerinin çok güçlü bir tasarımcısı olmuştur ve şirket, müşterilerinin rahatı için daha iyi ürünler üretmeye çalışmaktan asla vazgeçmiyor. Teknolojik açıdan konuşursak, GoodWe’nin temel ilkelerinden biri, her zaman daha iyisini yapmak olmuştur ve GoodWe’in yeni konut invertörü XS bunu kanıtlar nitelikte: daha küçük boyutta daha fazla teknolojik güç.

XS, GoodWe’nin NS invertöründen daha hafif ve daha kompakt olan, montaj alanından tasarruf eden ve tüm işletmeye alma sürecini kolaylaştıran, ultra küçük, tek MPPT, tek fazlı bir konut invertörüdür. GoodWe, XS invertörünü A4 kağıdının ölçülerine sahip olacak şekilde minyatürleştirmiş ve bu şirketin yüksek teknolojisine iyi bir örnektir. 5,2 kg ağırlığı ile XS aynı zamanda piyasadaki en kompakt konut invertörlerinden biridir.

Hafifliği ve kompakt boyutları ile XS invertör montajcılar için, verimlilik ve karlılığı önemli ölçüde artırabilmelerini sağlayacak bir nimettir. Ve kullanıcılar için, XS’yi kullanmak, sadece bir valizin üzerine koyup eve götürmek kadar kolaydır.

0.7kW, 1kW, 1.5kW ve 2kW’larda mevcuttur. Bu aynı zamanda düşük güç aralığı sadece 1kW olan GoodWe’nin NS inverterine göre daha geniş bir seçenek yelpazesini temsil ediyor.Daha geniş seçeneklerin kapsamı ve alt sınırının 0,7kW’a kadar düşük olması, bu inverteri sadece iki veya üç güneş panelinin kurulu olduğu mini konut sistemleri için çok uygun bir seçenek haline getiriyor. Bu tür bir PV sisteminin kullanmakla, artık iki pahalı mikro invertör kurmayı düşünmeye ihtiyaç duymayacaksınız çünkü artık XS daha düşük bir maliyetle daha iyi bir iş yapabiliyor.

XS’de dikkat çekici bir şey, küçük boyutunun bir çelişki olmadığı ve teknolojik özelliklerini tehlikeye atmadığıdır. XS minidir ancak halen %30 DC genişlenmesi sağlar. Aynı şekilde, GoodWe tarafından geliştirilen sofistike ve patentli topolojiden yararlanarak, XS verimliliği düşürmez ve Avrupa verimliliğini % 97,5’te sabitler.

50V’lık süper düşük başlatma voltajı, GoodWe’nin NS inverterine göre bir gelişme gösterir ve bu şekilde daha uzun elektrik üretim saatlerine izin verir, bu da bu piyasadaki diğer alternatif invertörlere göre kesinlikle daha belirgin bir avantajdır.

Tekli iletişim seçeneklerine sahip diğer invertörlerin aksine, XS’nin iletişimi çeşitlendirilmiştir ve farklı türden kullanıcıların özel gereksinimlerini karşılamak için mükemmel olan LAN ve Wifi sunar. Wifi kurulmasında sorunlarla karşılaşma ihtimalinin olduğu konut projeleri için, XS LAN iletişim sistemi mükemmeldir. Alternatif olarak, WiFi bağlantıları da mevcuttur.

Ve son olarak XS kurulduğu tüm ortamın estetik uyumunu korumak için tasarlanmış çok stilize bir invertördür. Pek çok kullanıcının bunu oldukça avantajlı bir güneş cihazı olarak tanıyacağından eminiz.
Yorumlarınız Facebook Sayfamızda Yayınlanmaktadır facebook.com/pamsolarenerji